ZESPÓŁ HELLO PR

Mamy różne doświadczenia i specjalizacje w obszarze komunikacji marketingowej, ale łączy nas jedno – lubimy ze sobą pracować i dzięki temu osiągamy świetne efekty dla naszych Klientów. Działamy jako agencja butikowa, co sprawia, że elastycznie dopasowujemy zespół do konkretnej kampanii, a nad wszystkim czuwają:

 

KASIA KIELAR

Doradca PR, Managing Partner

Założycielka Hello PR, w branży PR od ponad 13 lat. Współpracowała z agencjami: LIVE, IMS, MSLGROUP, Upside, The Digitals, Ogilvy PR i Genesis PR. Z taką samą werwą prowadzi projekty biznesowe i lifestyle.

Na koncie ma kampanie dla ponad 50 marek i firm, działających w różnych branżach, w tym: Cinema City, DIAGEO, Bosch, Siemiens, Zelmer, Voda Naturalna, Fortuna Enternainment Group, Stacja z Paczką, freebee, Żabka, Wydawnictwo TE-JOT, Kondrat-Media, pkt.pl, Grupa Uczelni VISTULA, Kancelaria CDZ, Penta Investments, Grupa ROBYG, Grupa FAMUR, Bristol-Myers Squibb czy Lockheed Martin.

Fanatyczka planów, które skrzętnie układa w tabelkach. Uwielbia design i czworonogi wszelkiej maści. Kiedyś w końcu napisze książkę, a tymczasem jest adeptem sportów wodnych.

MONIKA WLAŹNIAK

Doradca PR, Managing Partner  

Z branżą PR związana od ponad 15 lat. Na swoim koncie ma kampanie dla około 50 marek i firm oraz współpracę z agencjami LIVE, 38PR i Genesis PR.

Specjalizuje się w projektach produktowych, eventowych i kampaniach społecznych. Amatorka muzyki i koncertów, dzięki czemu z wielką pasją współpracuje z artystami.

Chodzący żywioł, choć zdecydowanie bardziej huragan niż burza z piorunami. Z powodzeniem ujarzmia Harleya Davidsona.